Centrum Tüp Bebek Merkezi

TupbebeX ID Nedir?

Centrum » Centrum Tüp Bebek Merkezi » TupbebeX ID Nedir?
TupbebeX ID Nedir?

Tüp bebek tedavisi uygulayan merkezler için Çipli Elektronik Şahitlik ve Güvenlik SistemiTupbebeX  Tüp bebek tedavisi gören hastalara ait sperm ve yumurta örneklerinin, kablosuz çipler ile  eşleştirilmesi ve tüm tedavi aşamalarında (sperm testi, yumurta toplama, yumurtaların takip edilmesi, yumurta ve sperm işlemi (ICSI), embriyo transfer işlemi, embriyo ve sperm dondurma işlemleri) kablosuz olarak verilerin doğrulamasını – eşleşmesini kontrol altında tutan elektronik bir güvenlik sistemidir.

TupbebeX Nasıl Çalışır?

Sistem, kablosuz elektronik radyo dalgaları olan RFID sistemi ile çalışmaktadır. Tedavi başlangıcında hastaya verilen Hasta Kartı ile tedavi süresince kullanılacak olan kablosuz kullan-at etiketler eşleştirilmektedir. Gerek laboratuvar, gerekse ameliyathane içerisinde, tüm işlemler kablosuz olarak doğrulama işleminden geçmektedir. Aynı zamanda kullanılan tüm kullan-at materyallerinin hepsinin üzerinde hasta-eş adı ve hasta numarası etiketleri bulunmaktadır.

Laboratuvarda ki işlemler, sadece yetkilendirilmiş personeller tarafından yapılır. İşlem sırasında hasta ameliyathane de ki LCD ekranından işlemler hakkında bilgi sahibi olur ve kimlik bilgilerini görür. Hasta LCD panelde ki bilgileri görerek güvenliği pekiştirir. TupbebeX Laboratuvar personeli dokunmatik panelleri kullanarak hasta ile ilgili verileri sisteme girebilir. Tüm yapılan işlemler, personel, tarih-saat, işlem türü vb. tüm hareket bilgileri ana sistem üzerinde kayıt altında tutulur.

Detaylı bilgi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi iletin, sizi arayalım:

ya da 0 (533) 205 92 23 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
WhatsAppSize nasıl yardımcı olabilirim?
1