Centrum Tüp Bebek Merkezi

Yurt Dışı Hastalar

Centrum » Yurt Dışı Hastalar

Yurt Dışından Gelecek Hastalar

Kliniğimize yurt dışından başvurmak istediğiniz takdirde iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çağrı merkezinde görevli arkadaşlarımız süreçle ilgili tüm detayları sizlere aktaracaklardır.

WhatsApp üzerinden iletişime geçmeniz için sitemizde tanımlanan WhatsApp seçeneğini kullanabilirsiniz. Yaklaşık 5 dilde yabancı dil bilen personelimiz size süreçle ilgili detaylı bilgi ve yönlendirmeyi yapacaklardır.

Tercihen adetin 1. veya 2. günü kliniğimize fiziksel olarak başvuru yaptığınızda; ön görüşme, muayene, durum tespiti ve eksik testlerin tamamlanması gerçekleşecektir. Tedaviye başladığınızda Ankara da kalış süreniz ortalama 18-20 gün civarında olacaktır. İlk muayenenizde görmek istediklerimiz; spermiogram, HSG (rahim filmi), son 6 ay içinde yapılmış kan tahlilleriniz varsa genetik testleriniz, ameliyat raporlarınız ve önceki tüp bebek denemelerinizin epikrizleridir. Evlilik cüzdanının tercüme edilmiş resmi haliyle gelmeniz gerekmektedir.

Yurt dışından Gelen Hastalarımıza Sunduğumuz Hizmetler:

  • Uluslararası hasta birimimizde görevli personelimiz öngörüşüme, tedavi öncesi ve tedavi sonrası tüm süreçlerde 5 dilde (İngilizce, Arapça, Rusça, Özbekçe, Azerice) siz değerli danışanlarımıza yardımcı olacaklardır.
  • Kliniğimize yakın ve uygun konaklama imkanı organize edilmektedir.
  • Talebiniz doğrultusunda havaalanı transferiniz tarafımızdan sağlanmaktadır.
  • Talebiniz doğrultusunda tercüman hizmeti sağlanmaktadır.
WhatsAppSize nasıl yardımcı olabilirim?
1