Centrum Tüp Bebek Merkezi

Şehir Dışı Hastalar

Centrum » Şehir Dışı Hastalar

Şehir Dışından Gelecek Hastalar

Kliniğimize başvurmak isteyen danışanlarımız iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirler. Çağrı merkezimizde görevli arkadaşlarımız süreçle ilgili tüm detayları sizlere aktaracaklardır.

Tercihen adetin 1. Veya 2. Günü kliniğimize fiziksel olarak başvuru yaptığınızda ; ön görüşme, muayene, durum tespiti ve eksik testlerin tamamlanması gerçekleşecektir. Tedaviye başladığınızda Ankara da kalış süreniz ortalama 18-20 gün civarında olacaktır. İlk muayenenizde görmek istediklerimiz; spermiogram, HSG (Rahim filmi), son 6 ay içinde yapılmış kan tahlilleriniz varsa genetik testleriniz, ameliyat raporlarınız ve önceki tüp bebek denemelerinizin epikrizleridir.

Ayrıca evlilik cüzdanı ile gelmeniz gerekmektedir. Tercihen Ankara’da kalış süresini kısa tutmak isteyen misafirlerimiz için, bazı şehirlerde takip ve muayenelerini yapabilecek doktorlarımız mevcuttur.

Hastalarımızın yumurta toplama ve embriyo transfer işlemleri için Merkezimize gelmeleri ve yaklaşık 7 gün kadar kalmaları yeterli olabilmektedir. Embriyo transferinin ertesi günü hastalarımızın yolculuk etmesinde sakınca yoktur. 6 saate kadar araç yolculuğu yapabilirsiniz. Daha uzun mesafeler için uçak yolculuğunu tercih etmenizi öneriyoruz.

Anne adaylarımız gebelik olması durumunda takiplerine bulundukları şehirde devam edebilirler. Hastalarımızın konaklamaları için yönlendireceğimiz oteller mevcuttur.

Ulaşım Bilgileri:

  • Merkezimizin Havaalanına mesafesi: 32 km, yaklaşık 40 dk
  • Merkezimizin Otobüs terminaline uzaklığı 7,2 km, yaklaşık 13 dk

 

Daha detaylı bilgi için Centrum Tüp Bebek Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsAppSize nasıl yardımcı olabilirim?
1