Centrum Tüp Bebek Merkezi

NOW-fertility, Başarılı Türk Tüp Bebek Merkezini Yeni Bir Mükemmeliyet Merkezi Partneri Olarak Bünyesine Kattı

Centrum » Centrum Tüp Bebek Merkezi » NOW-fertility, Başarılı Türk Tüp Bebek Merkezini Yeni Bir Mükemmeliyet Merkezi Partneri Olarak Bünyesine Kattı
NOW-fertility, Başarılı Türk Tüp Bebek Merkezini Yeni Bir Mükemmeliyet Merkezi Partneri Olarak Bünyesine Kattı

Başlıklar

NOW-fertility, bu ay Centrum Tüp Bebek Merkezi’ni Mükemmeliyet Merkezi partnerleri portföyüne ekledi. Ankara, Türkiye’de bulunan klinik, 20 yıllık tecrübesi ve uzmanlığıyla son teknolojiyi birleştirerek yılda 2000’den fazla siklus yapmakta.

Dr. Recai Pabuçcu’nun, Dr. Emre Pabuçcu ve Dr. Gürhan Keleş ile yönettiği, kısırlık uzmanı bir ekiple desteklenen Centrum Klinik donmuş embriyo transferi, yumurta dondurma, PGT-A, PGD ve PGD-M dahil olmak üzere, kadın ve erkeklere geniş bir yelpazede yardımcı üreme tedavilerini sunuyor. Merkez ayrıca tekrar eden IVF başarısızlığı öyküsü olan çiftlerin değerlendirilmesinde uzmandır.

Modern bir tesiste faaliyetlerini sürdüren klinikte iki adet geniş ameliyathane, bir androloji laboratuvarı, IVF/ICSI laboratuvarları, 7 adet hasta odası ve ayrıca 50 kişilik bir konferans salonu bulunmaktadır. Centrum Klinik’te görülen kısırlık tedavileri neticesinde, 2002 yılından günümüze kadar 30.000’den fazla çocuk dünyaya gelmiştir.

NOW-fertility çevrimiçi klinik girişimi, kendini işine adamış, yabancı dil bilen hekimler, hemşireler, danışmanlar ve hizmet koordinatörlerinden oluşan bir ekip tarafından kısırlıkla ilgili danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hastalar, üreme yolculukları boyunca 7 gün 24 saat kişiselleştirilmiş, destekleyici tavsiye ve hizmet almaktadırlar. NOW-fertility hastaları ülke, tercihler, tıbbi bulgular, müsaitlik ve mevzuata bağlı olarak en iyi performans sergileyen tüp bebek merkezlerine yönlendirmektedir. Tetkikler, ultrasonlar ve kan testleri hastanın ev veya işyerine yakın yerlerde yapılabilmektedir.

‘Her zaman açık’ sanal istişareler ve destek ile Centrum Klinik gibi Mükemmeliyet Merkezlerindeki ekiplerin vereceği fiziksel hizmetin karışımı ile hastalara son teknoloji tedavilere eşsiz ve kusursuz erişim sağlanmaktadır.

https://now-fertility.com/ Now-fertility sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Bilgilerinizi iletin, sizi arayalım:

ya da 0 (533) 205 92 23 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
WhatsAppSize nasıl yardımcı olabilirim?
1