Op. Dr. Gürhan Keleş - Ankara Tüp Bebek Merkezi - Centrum Clinic

Op. Dr. Gürhan Keleş

Operatör Doktor

Dilller

Türkçe ve İngilizce

Op. Dr. Gürhan Keleş

“Sizi ve bebeğinizi önemsiyoruz!”

Op. Dr. Gürhan Keleş Kimdir?

 

İlkokulu Ankara Ulubatlı Hasan İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Ankara Cumhuriyet Lisesi’nde, Üniversiteyi 1977 – 82 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1982 – 84 tarihlerinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını 1986 – 1990 tarihlerinde, Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptı.

Mecburi hizmetini Kars’ta, Askerliğini 1990 – 91 tarihlerinde Çorlu Askeri Hastanesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak yaptı.

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesmde, Doğum, Jinekoloji, Yüksek Riskli Gebelik bölümlerinde çalıştıktan sonra, Sağlık Bakanlığının ilk tüp bebek merkezi olan ZTB Tüp Bebek bölümünde çalışmaya başladı ve reorganizasyon çalışmalarına aktif olarak katıldı.

Belçika’da Tüp Bebek ve mikroenjeksiyon eğitimi aldı. Tüp bebek, Mikroenjeksiyon. Androloji, Histeroskopi, Laparoskopi. konusunda çeşitli yurt içi ve yurt dışı toplantı, kongrelere katıldı.
Yaklaşık 20 sene tüp bebek çalışıp aynı zamanda eğitim çalışmalarında bulundu.

2000 yılında Centrum Clinic ‘in kuruluşundan itibaren Tüp Bebek Merkzinde çalışmakta olup, Sağlık Bakanlığı Tüp Bebek Alt Bilim Komisiyonu’nda görev yapmıştır, halen Centrum Clinic Tüp bebek Merkezi’nin mesul müdürlüğü ve ÜYTE (üremeye yardımcı teknoloji) sorumluluğunu yürütmektedir.